suma: 0,00 zł do kasy
Anioł gipsowy stojący 17cm  [614|5] Anioł gipsowy stojący 17cm [614|5]
Producent: Name
Cena: 24,25 zł
3
szt.
-
+
zobacz więcej
Figurka gipsowa Gnom młotek 40cm  [355|1] Figurka gipsowa Gnom młotek 40cm [355|1]
Producent: Name
Cena: 109,97 zł
2
szt.
-
+
zobacz więcej
Figurka gipsowa Skrzat Gigant 60cm  [355|12] Figurka gipsowa Skrzat Gigant 60cm [355|12]
Producent: Name
Cena: 195,69 zł
4
szt.
-
+
zobacz więcej
Gipsowa figurka chłopiec z koszem 39cm  [355|6] Gipsowa figurka chłopiec z koszem 39cm [355|6]
Producent: Name
Cena: 114,26 zł
14
szt.
-
+
zobacz więcej

DLA DOMU

Czysty dom to przestrzeń, w której chce się przebywać całymi godzinami. Jeśli lubisz mieć kontrolę nad wszystkimi powierzchniami, zaopatrz się w skuteczne środki do sprzątania. Gdy jesteś za pan brat z ekologią, zdecyduj się na rozwiązania wielorazowe, ograniczające liczbę produkowanych śmieci do absolutnego minimum. W tym celu sprawdzą się bambusowe ściereczki do mebli oraz bawełniane ścierki do podłogi – łatwe do wyprania po użyciu.

Jeśli zastanawiasz się, jakie zastosować środki do odkurzacza piorącego, zapoznaj się z naszym asortymentem z tej kategorii. Poniżej znajdziesz także produkty do prania, w tym przydatne chusteczki zapobiegające farbowaniu Vanish. Wystarczy umieścić je w pralce, aby zapewnić odzieży trwałe i świeże kolory – nawet po wielu praniach. W trosce o nieskazitelnie czystą kuchnię nabądź gąbki i zmywaki kuchenne oraz płyny do mycia naczyń. W sezonie letnim, gdy więcej czasu będziesz spędzać w ogrodzie, przydadzą Ci się naczynia i sztućce jednorazowe. Niezastąpionym wsparciem będą również folie spożywcze i aluminiowe oraz produkty do przechowywania żywności. W okresie wakacyjnym skutecznym zabezpieczeniem przed insektami będą płyny na komary i kleszcze.

Aby zadbać o zieleń w domu, uzupełnij zapasy środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Z całą pewnością przydadzą Ci się płynne nawozy do kwiatów oraz pałeczki nawozowe. Nie zapominaj również o produktach oczyszczających dom z sierści zwierząt. Zaopatrz się w rękawicę do sierści i w pianę do prania dywanów i tapicerek. Dzięki nim Twój dom będzie zachwycał zarówno gości, jak i domowników świeżością i czystością. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem kategorii: dla domu.