suma: 0,00 zł do kasy
Menu
Brokat 43g - złoty, srebrny -  [327|4] Brokat 43g - złoty, srebrny - [327|4]
Producent: ARPEX
Cena: 15,24 zł
46
szt.
-
+
zobacz więcej
Brokat 50g x 2 kolory (złoty, srebrny)  [327|4] Brokat 50g x 2 kolory (złoty, srebrny) [327|4]
Producent: Name
Cena: 19,96 zł
28
szt.
-
+
zobacz więcej
NAKLEJKI ŚWIĄTECZ.GLAMOUR  [0|0] NAKLEJKI ŚWIĄTECZ.GLAMOUR [0|0]
Producent: Name
Cena: 18,53 zł
3
szt.
-
+
zobacz więcej
ZESTAW  BAL DUŻY  GODAN  [336|1] ZESTAW BAL DUŻY GODAN [336|1]
Producent: Name
Cena: 12,21 zł
16
szt.
-
+
zobacz więcej

DLA DOMU

Czysty dom to przestrzeń, w której chce się przebywać całymi godzinami. Jeśli lubisz mieć kontrolę nad wszystkimi powierzchniami, zaopatrz się w skuteczne środki do sprzątania. Gdy jesteś za pan brat z ekologią, zdecyduj się na rozwiązania wielorazowe, ograniczające liczbę produkowanych śmieci do absolutnego minimum. W tym celu sprawdzą się bambusowe ściereczki do mebli oraz bawełniane ścierki do podłogi – łatwe do wyprania po użyciu.

Jeśli zastanawiasz się, jakie zastosować środki do odkurzacza piorącego, zapoznaj się z naszym asortymentem z tej kategorii. Poniżej znajdziesz także produkty do prania, w tym przydatne chusteczki zapobiegające farbowaniu Vanish. Wystarczy umieścić je w pralce, aby zapewnić odzieży trwałe i świeże kolory – nawet po wielu praniach. W trosce o nieskazitelnie czystą kuchnię nabądź gąbki i zmywaki kuchenne oraz płyny do mycia naczyń. W sezonie letnim, gdy więcej czasu będziesz spędzać w ogrodzie, przydadzą Ci się naczynia i sztućce jednorazowe. Niezastąpionym wsparciem będą również folie spożywcze i aluminiowe oraz produkty do przechowywania żywności. W okresie wakacyjnym skutecznym zabezpieczeniem przed insektami będą płyny na komary i kleszcze.

Aby zadbać o zieleń w domu, uzupełnij zapasy środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Z całą pewnością przydadzą Ci się płynne nawozy do kwiatów oraz pałeczki nawozowe. Nie zapominaj również o produktach oczyszczających dom z sierści zwierząt. Zaopatrz się w rękawicę do sierści i w pianę do prania dywanów i tapicerek. Dzięki nim Twój dom będzie zachwycał zarówno gości, jak i domowników świeżością i czystością. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem kategorii: dla domu.