suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania

Odstraszacze na komary i kleszcze – poczuj się bezpiecznie

Ciepłe pory roku, jak wiosna i lato, to piękny czas, który zachęca nas do częstego przebywania na świeżym powietrzu. Jest to niestety również okres wzmożonej aktywności różnych insektów takich jak kleszcze, czy komary. Kontakty z tymi owadami to nic przyjemnego. Obecność insektów w domu może sprawić równie dużo problemów. Na szczęście możemy stosować odstraszacze na komary i inne owady, aby skutecznie się przed nimi chronić i uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. 

Urządzenie do odstraszania komarów - elektrofumigatory

Kleszcze i komary to największa zmora wielbicieli pieszych wędrówek po lesie, wycieczek rowerowych, czy wypoczynku w ogrodzie lub nad jeziorem. Komary potrafią zepsuć nawet najprzyjemniejszy letni wieczór, a noc mogą uczynić bezsenną. Mamy na to jednak sposób! W sklepie internetowym zakupywgodzine.pl znajdziesz szeroką gamę środków i urządzeń do odstraszania komarów. 

W naszym asortymencie znajdziesz płyny na komary i kleszcze, elektrofumigatory przeznaczone do kontaktu, spirale, pałeczki na komary, preparaty, czy żele do smarowania na ciało. Bardzo przydatnym produktem są siatki na okno, które po zamocowaniu pozwolą na wietrzenie pokoju np. w nocy, bez obaw, że przyciągniemy w ten sposób komary do pomieszczenia. 

Nasz sklep nie zapomniał o najmłodszych! Proponujemy odstraszacze na komary i meszki, które zapewniają ochronę pokoju dziecka przez całą noc, a przede wszystkim są bezpieczne dla maluchów.

Odstraszacze na muchy i inne insekty

Niechcianym gościem w domu są również muchy. Żeby z nimi skutecznie walczyć zastosuj dostępne na stronie zakupywgodzine.pl odstraszacze na muchy - spraye, lepy, packi czy mocne aerozole. Z nimi pozbędziesz się z mieszkania much na długo!

Z kolei mole potrafią być prawdziwym utrapieniem w domu. Wyróżniamy ich dwa główne rodzaje – mole spożywcze oraz mole odzieżowe. Przeciwko jednym i drugim mamy specjalne środki – pułapki, kulki, saszetki zapachowe, czy zawieszki. 

W naszej ofercie znajdą się również środki do zwalczania mrówek. Ci nieproszeni goście wędrują po naszym tarasie, czy domu najczęściej w poszukiwaniu jedzenia. Naszym sprzymierzeńcem stają się wtedy specjalistyczne środki chemiczne i preparaty na mrówki.

Te produkty mogą mieć postać proszku czy granulatu, który jest chętnie spożywany przez insekty. 

Odstraszacze na gryzonie – pozbądź się problemu

Częstym problemem w piwnicach, czy domach są gryzonie takie jak myszy, czy szczury. Wtedy z pomocą przychodzą odstraszacze gryzoni takie jak granulat, czy łapki na myszy. Tego typu produkty również znajdziecie w naszym asortymencie. 

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością i bezpieczeństwem użytkowania. Odstraszacze na komary, muchy i gryzonie pochodzą od takich marek jak: BROS, OFF, Raid, czy Expel. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą!