suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
ELMEX PŁUKANKA JUNIOR 400ML  [105|135] ELMEX PŁUKANKA JUNIOR 400ML [105|135]
Producent: ELMEX
Cena: 24,46 zł
19
szt.
-
+
zobacz więcej

Kosmetyki do higieny jamy ustnej dla dzieci pomogą w ukształtowaniu nawyków

Najważniejsze w dbaniu o piękny i zdrowy uśmiech jest codzienna higiena zębów. Osoby dorosłe zdają sobie sprawę, natomiast dzieciom należy o tym często przypominać. Znane jest bowiem powiedzenie „Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci.” Nauczmy więc nasze dzieci dbać o higienę jamy ustnej, a to zaprocentuje na przyszłość i wyrobi w maluchach nawyki, które pomogą im w zachowaniu zdrowego uśmiechu. 

Produkty do higieny jamy ustnej dla dzieci – szeroki wybór past dla maluchów

W asortymencie sklepu zakupywgodzine.pl znajdą Państwo wszystkie niezbędne produkty do higieny jamy ustnej dla dzieci. W tej kategorii można zauważyć między innymi szeroki wybór past do zębów – są one specjalnie opracowane na potrzeby najmłodszych. Mają smaczną i lekką konsystencję. Pasty do zębów dla dorosłych często posiadają zbyt silny smak dla małych dzieci. Dlatego niektóre pasty dla dzieci mają nawet owocowy smak np. jabłkowy czy truskawkowy. Bez obaw – nie zawierają one cukru. 

Poza tym produkty do higieny jamy ustnej dla dzieci mają obniżoną zawartość fluorku, co zapewnia mlecznym zębom ochronę przed próchnicą. Są też delikatniejsze dzięki mniejszej ścieralności. 

Akcesoria do higieny jamy ustnej dla dzieci w różnym wieku

W tej kategorii kosmetyków do higieny jamy ustnej dla dzieci mamy produkty przeznaczone dla maluchów w różnym wieku. Są dostępne pasty dla najmłodszych dzieci (1- 2 lata), a także takie odpowiednie dla dzieci z wyrzynającymi się zębami stałymi, których szkliwo jest miękkie i szczególnie podatne na próchnicę. Skuteczna ochrona przed ubytkami w momencie wymiany zębów mlecznych na stałe. Mamy też pasty dla dzieci od 1 do 6 roku życia. Ciekawym rozwiązaniem jest również pasta truskawkowa połączona z płynem do płukania ust. Jest to produkt 2w1.

W naszym sklepie dostępne są produkty najwyższej jakości, które mają dobry skład i pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Tak jest również w tym przypadku. Większość produktów do higieny jamy ustnej dla dzieci pochodzi od firmy Elmex, która jest bardzo popularna w naszym kraju. Marka oferuje głównie pasty do zębów oraz płyny do płukania ust. Pasta do zębów Elmex zawiera składniki wzmacniające szkliwo i chroniące przed powstawaniem próchnicy. Produkty Elmex polecane są przez wielu stomatologów i efektywnie mineralizują zęby.

Oprócz artykułów firmy Elmex, w naszym sklepie znajdziecie Państwo również akcesoria do higieny jamy ustnej dla dzieci od marek Aquafresh i Henkel Beauty Care.

W walce przeciwko próchnicy u dzieci ważnym krokiem jest odpowiedni wybór akcesoriów do higieny jamy ustnej dla dzieci m.in. szczoteczki. Nasze pociechy prawdopodobnie wybrałyby szczoteczkę na podstawie jej wyglądu. My tego nie róbmy i postawmy na szczoteczki o miękkich włóknach i niewielkich główkach. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi akcesoriami do higieny jamy ustnej dostępnymi w tej kategorii!