suma: 0,00 zł do kasy
Menu

Produkty jednorazowego użytku – niezbędne podczas imprezy plenerowej

Istnieją takie artykuły, bez których czasem trudno się obejść. Do tej grupy zaliczają się z pewnością produkty jednorazowego użytku. Ciężko jest nam wyobrazić sobie wakacyjnego grilla, imprezę plenerową, czy kinderbal dla maluchów bez ułatwienia, jakim są produkty jednorazowe. Poza tym w większości lokali gastronomicznych, czy firm cateringowych takie opakowania to konieczność. Te praktyczne naczynia dają Ci możliwość serwowania potraw zarówno chłodnych, jak i ciepłych. Korzystanie z produktów jednorazowego użytku niesie za sobą również szereg innych zalet. Jakie one są?

Produkty jednorazowe - zalety

Produkty jednorazowe są przede wszystkim lekkie, poręczne i łatwe w przechowywaniu. Dzięki nim możemy w prosty sposób je transportować, nawet gdy w grę wchodzi ich duża ilość, co nie byłoby możliwe w przypadku klasycznych naczyń. Tego typu artykuły przydadzą się podczas podróży, szczególnie jeśli mamy dzieci. Możesz podać posiłek maluchom na plastikowym talerzyku, a napój w papierowym kubeczku, nie martwiąc się o to, że dziecko upuści naczynie i je potłucze, wyrządzając sobie krzywdę. Jest to szczególnie ważne, gdy organizujesz imprezę dla najmłodszych.  

Nie można nie wspomnieć o wygodzie, jaka płynie z korzystania z naczyń jednorazowego użytku. Wyobrażasz sobie imprezę na kilkanaście lub kilkadziesiąt osób, po której musisz myć wszystkie naczynia? Korzystanie z naczyń jednorazowych pozwoli Ci na pełen relaks w trakcie rodzinnej imprezy w ogrodzie lub podczas grilla ze znajomymi. 

Produkty jednorazowego użytku – naczynia na grilla i nie tylko

W tej kategorii produktów czekają na Państwa m.in. sztućce, talerzyki, tacki i miseczki zarówno plastikowe, jak i papierowe. Poza tym kubki (w tym termiczne), kieliszki i filiżanki, słomki i torebki do pieczenia. Popularnym produktem w tej kategorii są patyczki do szaszłyków i wykałaczki, które przydadzą się nie tylko na grilla, ale także choćby do przygotowania koreczków na imprezę w domu. Na szczególną uwagę zasługuje seria produktów przyjaznych i bezpiecznych dla środowiska. Te ekologiczne naczynia są wykonane z trzciny cukrowej, dzięki czemu są w pełni biodegradowalne.

Bezpieczne w użytku produkty jednorazowe 

Produkty jednorazowego użytku dostępne w naszym sklepie internetowym zakupywgodzine.pl są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są komfortowe w użytkowaniu, a także higieniczne i bezpieczne w kontakcie z żywnością. 

W asortymencie naszego sklepu znajdują się produkty jednorazowe od takich firm jak: Jan Niezbędny, PYZA, czy Grosik. Zachęcamy do sprawdzenia szerokiej oferty produktów w tej kategorii!