suma: 0,00 zł do kasy

Produkt dnia

Ambi Pur Car Old Spice, Samochodowy odświeżacz powietrza, 2ml [323|9]

| Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 28,53 zł 28.53
ilość - +
Zyskujesz 2 pkt [?]
Producent: AMBI PUR
Kod produktu: cd-8001841748726
Ilość: 43
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 2 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
sprawdź formy dostawy

Opis

Opis szczegółowy

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią OdourClear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń aż do 70 dni. Odkryj dziką świeżość Old Spice we własnym samochodzie. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują brzydkie zapachy, Ambi Pur Car w pełni oczyszcza powietrze, pozostawiając jedynie piękną i świeżą woń. To mały, dyskretny odświeżacz powietrza, który z łatwością można zamontować na kratce wentylacyjnej samochodu. Dzięki nowej, wyjątkowej technologii OdourClear oczyszcza powietrze nawet z najbardziej uporczywych, brzydkich zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach – i odświeża wnętrze auta. Intensywność zapachu można regulować, ustawiając preferowaną wartość na bocznej tarczy. Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car jest łatwy w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. Wystarcza nawet na 30 dni, dlatego Ty i Twoi goście możecie odetchnąć pełną piersią. Sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią OdourClear, takich jak odświeżacze do tkanin (usuwające brzydkie zapachy z siedzeń samochodu) lub odświeżacze powietrza do małych pomieszczeń w domu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza 3Volution, które usuwają brzydkie zapachy nieprzerwanie przez 90 dni.

Parametry produktu

Przeznaczenie: Samochodowy odświeżacz powietrza
Właściwości: Odświażające
Rodzaj: Płyn
Temperatura użycia: 17 °C
Zimowy: Tak
Koncentrat: Tak
Waga jednostkowa brutto: 0,02 kg
Zawartość netto: 2 ml
Liczba opakowań konsumenckich: 1800 szt.
Waga brutto: 183 g
Piktogramy GHS: Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej, Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego: Toksyczność ostra, Toksyczność przewlekła
Wymiar opakowania (SxWxG): 7,2 x 16,5 x 3,7 cm
Wysokość palety: 1,05 m
Liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety: 60 op. zb. (DU)
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie: 300 op. zb. (DU)
Zagrożenie: Tak
Liczba warstw na palecie: 5 warstw (warstwa)
Kod CN: 3307 49 00
Rodzaj zagrożenia: Działa drażniąco na skórę. działa drażniąco na oczy. może powodować reakcję alergiczną skóry. działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. chronić przed dziećmi. unikać kontaktu ze skórą i oczami. stosować rękawice ochronne. w przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku połknięcia: natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. nie wywoływać wymiotów. zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)