suma: 0,00 zł do kasy

Produkt dnia

Anty-Smoła 400ml Autoland

| Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 16,35 zł 16.35
ilość - +
Zyskujesz 1 pkt [?]
Producent: Autoland
Kod produktu: S-65852550
Ilość: 20
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 2 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
sprawdź formy dostawy

Opis

Opis szczegółowy

Anty–Smoła– to preparat do usuwania z karoserii szczególnie uporczywych zabrudzeń. Stworzony na bazie unikalnej receptury zawierającej aktywne silikony oraz wydajne rozpuszczalniki alifatyczne.Zastosowanie• skutecznie usuwa z karoserii, felg i kołpaków zanieczyszczenia za smoły, smarów, olejów, resztek paliwa oraz żywic i innych zanieczyszczeń organicznych. Nie pozostawia śladów wokół czyszczonego miejsca. Dzięki unikalnej formule z aktywnymi silikonami wytwarza trójwarstwową powłokę ochronną utrudniającą ponowne zabrudzenie i ułatwiającą pielęgnację.

Parametry produktu

Przeznaczenie: Do lakieru
Właściwości: Czyszczące
Rodzaj: Aerozol
Waga jednostkowa brutto: 0,4 kg
Dedykowana marka: Uniwersalny
Zawartość netto: 0,4 l (dm³)
Liczba opakowań konsumenckich: 6 szt.
Wymiar opakowania (SxWxG): 13 x 26,5 x 19 cm
Liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety: 36 op. zb. (DU)
Zagrożenie: Tak
Waga brutto: 400 g
Kod CN: 3405 90 90
Hasła ostrzegawcze: niebezpieczeństwo
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie: 180 op. zb. (DU)
Liczba warstw na palecie: 5 warstw (warstwa)
Rodzaj zagrożenia: H222 skrajnie łatwopalny aerozol. h229 pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. h304 - połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią h336 - może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy h412 - działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki euh 066 - powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry.
Piktogramy GHS: Działanie uczulające na drogi oddechowe, Działanie mutagenne na komórki rozrodcze, Rakotwórczość, Działanie szkodliwe na rozrodczość, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie toksyczne na narządy docelowe – powtarzene narażenie, Zagrożenie spowodowane aspiracją, Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej, Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne
Wysokość palety: 1,5 m

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)