suma: 0,00 zł do kasy

Produkt dnia

Florovit pro natura bionawozy granulowane - do warzyw i ziół 1,1 l

| Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 16,91 zł 16.91
ilość - +
Zyskujesz 1 pkt [?]
Producent: FLOROVIT
Kod produktu: cd-5900498027235
Ilość: 20
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 2 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
sprawdź formy dostawy

Opis

Opis szczegółowy

Nawóz organiczno-mineralny NPK: 3,0:4,0:4,0
Florovit Pro Natura BIOnawóz do warzyw i ziół - to granulowany, zawierający wyłącznie naturalne składniki nawóz BIO, przeznaczony do nawożenia warzyw i ziół.
Nawóz zawiera wszystkie składniki pokarmowe potrzebne do odpowiedniego wzrostu i plonowania roślin. Szczególnie polecany jest do stosowania na glebach o małej zawartości próchnicy. BIOnawóz przywraca biologiczną równowagę ogrodu. Stosowanie BIOnawozu poprawia właściwości gleby, a także powoduje doskonałe zatrzymywanie wilgoci w glebie.

Parametry produktu

Typ opakowania konsumenckiego: Karton
Kod CN: 3105 90 80
Liczba warstw na palecie: 5 warstw (warstwa)
Krótki opis marketingowy: Nawóz organiczno-mineralny npk: 3,0:4,0:4,0 florovit pro natura bionawóz do warzyw i ziół - to granulowany, zawierający wyłącznie naturalne składniki nawóz bio, przeznaczony do nawożenia warzyw i ziół. nawóz zawiera wszystkie składniki pokarmowe potrzebne do odpowiedniego wzrostu i plonowania roślin. szczególnie polecany jest do stosowania na glebach o małej zawartości próchnicy. bionawóz przywraca biologiczną równowagę ogrodu. stosowanie bionawozu poprawia właściwości gleby, a także powoduje doskonałe zatrzymywanie wilgoci w glebie.
Rodzaj zagrożenia: Chronić przed dziećmi. w przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. w przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. w przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. w przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych. rozsypany nawóz dokładnie zebrać, pozostałość zmyć wodą.
Postać nawozu/odżywki: Granulat
Waga jednostkowa brutto: 0,7 kg
Liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety: 8 op. zb. (DU)
Liczba opakowań konsumenckich: 12 szt.
Waga: 700 g
Rodzaj produktu: Nawóz
Waga brutto: 8,4 kg
Sposób użycia: Opakowanie 0,7 kg bionawozu wystarcza do nawożenia 10 – 15 m2 uprawy. pierwsze nawożenie należy wykonać wiosną przed siewem lub sadzeniem, a następnie powtórzyć je po około 2 miesiącach. zaleca się również zastosować nawóz jesienią. jeżeli istnieje możliwość zaleca się wymieszanie nawozu z wierzchnią warstwą gleby.
Pojemność: 1,1 l (dm³)
Zagrożenie: Tak
Wymiar opakowania (SxWxG): 14 x 22 x 6 cm
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie: 40 op. zb. (DU)
Przeznaczenie: Do owoców i warzyw
Typ opakowania pierwszego rzędu: Folia
Wysokość palety: 88 cm
Hasła ostrzegawcze: uwaga
Skład: 3,0% (n) azot całkowity; 4,0% fosfor całkowity w przeliczeniu na p2o5; 4,0% potas całkowity w przeliczeniu na k2o.
Okres zastosowania: Wiosenno/letnie

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)