suma: 0,00 zł do kasy

Sanytol Maxi Chusteczki uniwersalne dezynfekuje 36 sztuk

| Ilość ocen: 0 | 0
Cena: 8,89 zł 8.89
ilość - +
Zyskujesz 0 pkt [?]
Producent: Sanytol
Kod produktu: KT-CHU SAN36A
Ilość: 42
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 2 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
sprawdź formy dostawy

Opis

Przeznaczenie produktu: Chusteczki przeznaczone do mycia i dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni nie mających kontaktu z żywnością. Do stosowania w obiektach prywatnych. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze oraz bójcze wobec wirusa AH1N1 i Herpes wirusa. (Działanie bakteriobójcze: 5 min/ 18-25°C; Działanie grzybobójcze: 15 min/ 18-25°C, Działanie wirusobójcze: 5 min/ 20°C). Do pojedynczej aplikacji należy użyć jednej chusteczki. Przetrzeć dezynfekowane powierzchnie i pozostawić do wyschnięcia. Efekt bójczy uzyskany jest po 15 minutach. Powierzchnie należy utrzymywać wilgotne w całym okresie trwania dezynfekcji. Chusteczki wysuszone nie zapewniają działania dezynfekującego.

Sanytol
Zdrowy styl życia

zabija 99,9 % bakterie, grzyby, wirusy. bez chloru. testowane dermatologicznie. zapach eukaliptusa. 100 % materiał biodegradowalny. czyści i dezynfekuje

Substancja czynna: chlorek didecylodimetyloamonu (DDAC) 0,5 g/100g. Pozwolenie na obrót nr: 6686/16.

Informacje o bezpieczeństwie: H412: Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwale skutki. P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102: Chronić przed dziećmi. P273: Unikać uwolnienia do środowiska. P501: Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady niebezpieczne zgodnie z krajowymi przepisami. Pierwsza pomoc: w przypadku wystąpienia niepokojących objawów skontaktować się z lekarzem. W przypadku spożycia: narażenie tą drogą zazwyczaj nie występuje, jednak w razie przypadkowego połknięcia wezwać lekarza, pokazać opakowanie lub etykietę. Wypłukać usta wodą, a następnie popić dużą ilością wody. W kontakcie z oczami: wyjąć szkła kontaktowe. Zanieczyszczone oczy przepłukiwać dokładnie wodą przez 10-15 min. Po narażeniu drogą oddechową: zapewnić dostęp do świeżego powietrza, ciepło i spokój. Uboczne skutki stosowania: Nie stwierdzono.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium